redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Peach Melba
Wilsons & Co (Sharrow) Ltd
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

4.4
Ocena smaku 

4.5
Ocena opakowania 

4.0

Brzoskwinie uciekające z deseru

Z tymi puszkami to jest tak!
Albo się trafi wspaniała, która po długich męczarniach w kieszeniach spodni pozostanie z niewzruszoną etykietą i bez zarzutu będzie dawać się otworzyć.
Albo trafi się taka, że nawet przy uważnym dbaniu o nią, etykieta będzie się zdzierać jak trampki w czasie pielgrzymki, będą problemy z otwieraniem i (co także mnie już kiedyś spotkało) pojawi się rdza na boku...
I jak tu prosty chłopak z forum top25snuff ma dokonać oceny opakowania ?!

Tym razem przemilczę, bo puszka którą teraz recenzuje otwiera się bez zarzutu, ale zdziera się niezmiernie. Więc, żeby nie zaniżać dobrego smaku daję czwórę.

I pokrótce sama zawartość:
Dostajemy świetny, tytoń od Wos-a pozbawiony jakiegokolwiek niesmaku;
Aromatyzowany- jak głosi etykieta Peach Melba. Co to jest ta Melba- długo się zastanawiałem czując tylko brzoskwinie...
I oczywiście ratowałem się internetową wyszukiwarką.
- Aha więc chodzi o swego rodzaju deser z lodami waniliowymi...
- No jakby się uprzeć to idzie w niej wyczuć wanilie...
- Wiecie co? Chyba nie, chyba to tylko siła sugestii sprawia, że jednak wynajduje wanilie tam gdzie sam bym jej nie odnalazł.
ALE... Tabaka jest naprawdę dobra i słodziutka. I naprawdę nie przyszło by mi do głowy narzekać na jej smak. W końcu- kto nie lubi brzoskwiń?! A w dodatku takich słodkich :)
Ostatnio miałem okazje spróbować Toque Apricot i o dziwo potężnie przypomniał mi się smak tej tabaki. Ta sama słodyczka- to samo uczucie. Pychotka!

Absolutnie polecam każdemu lubiącemu słodkie owocowe nutki :D !

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Słodyczka;
- Brzoskwinie naturalne i słodziutkie;
- Świetny tytoń;
- Harmonia dobrego smaku.
Minusy Tabaki
- Zdecydowanie "peach" niż "peach melba";
- I znowu trafiłem felerną puszke...
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or