redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Best Dark
Best Dark Hot
Wilsons & Co (Sharrow) Ltd
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Lipiec 27, 2011)
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Zdecydowanie BEST Dark.

10 lipca, dzień mych dwudziestych urodzin. W prezencie od mojej dziewczyny dostałem kilka tabak... Wśród nich był WoS Best Dark. I to on poszedł na pierwszy ogień. Reszta dalej pozostaje nieotwarta, czeka na swoją kolej. Właściwie nie wiem czemu padło akurat na tę tabakę. Chyba ta "mroczność" mnie przekonała. Generalnie od pierwszego wciągnięcia zakochałem się w niej. Jedna z najlepszych tabak jakie do tej pory próbowałem (warto pamiętać, że miałem okazję spróbować ich ponad setkę). Cóż zachwyciło mnie, aż tak bardzo ? Na pewno oryginalność tego wyrobu. Niby SP, ale jednak ta konsystencja taka nie bardzo jak na SP, kolor też... Gdy otworzyłem puszkę o dziwo udało mi się nic nie rozsypać. Zaciągnąłem się aromatem z puszki i poczułem, że to jest to co bardzo lubię. Cytrusy, dobry tytoń i herbaciano/amoniakalny aromat. Oglądam jak to wszystko wygląda i gdybym na jakiś czas stracił węch, na kilka sekund i miałbym domyślać się aromatu po wyglądzie tabaki obstawiałbym prędzej coś mega czekoladowego, może coś z kawą. Dlaczego zapytacie ? Bo kolor jest ciemny, jak porządna gorzka czekolada. Kawa przyszła mi do głowy na podstawie wilgotności. To jeden z najbardziej wilgotnych wyrobów pochodzących z wysp, z jakim miałem styczność, o ile nie najwilgotniejszy. Tabaka klei się do palców. Zmielenie natomiast jest typowo już angielskie. Bardzo drobno. W tym miejscu warto zauważyć, że dzięki swej wilgotności tabaka ta może być idealną by przejść z "polszowskiego nosa" w stan gdzie staniemy się odkrywcą tabak angielskich. Uważam, że idealna na początek.
Podobnie idealnym cechuje się ona aromatem. Na początku cytrusy, nie ma to tamto, lekko kwaskowate, jakby limonka, cytryna. Od razu równolegle w tle czujemy dobrej jakości tytoń. By po chwili czuć "herbatę z cytryną". Najlepsze jest to, że w każdej chwili znów czuć te wszystkie aromaty na raz, później jeden po drugim, później w innej kolejności, później znowu wszystkie z większą mocą, mniejszą mocą, wyrób ten pieści nasze nozdrza ! Jedyne co to aromat nie jest jakimś długotrwałym aromatem. Lecz jest tak potężnie dobry, że w każdej chwili z chęcią chcemy, aby znów gościł w naszym nosie. Jest naprawdę niesamowicie i mega przyciągająco. Zdecydowanie można powiedzieć, że aromat jest Best !
Wspomnę w tym miejscu, że tabaka ta oczarowała mnie do tego stopnia, że powoli zaczyna być na wykończeniu. Jednego wieczora, przy grillo-imprezce na działce z jednym kompanem zużyliśmy jej pół puszki. To świadczy o jej magiczności. Nie zdziwiłbym się gdyby któregoś razu ktoś w doborowym towarzystwie, w niedługim czasie zużył jej całą puszkę, a później z zaskoczeniem zauważył, że nic nie ma.
Polecam każdemu !

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Aromat
- Zmielenie
- Wilgotność
- Tabakiera
- Cena
- Magiczność
Minusy Tabaki
- Ilość
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or