redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Dr Rumney's Mentholyptus
Van Erkoms Tabakke
by Filek     Styczeń 19, 2011    
(Updated: Czerwiec 15, 2011)
Ocena ogólna 

3.8
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

3.0

Dr Rumney's Mentholyptus

Wpadłem dzisiaj przy okazji do jednej z poznańskich trafik i już z daleka widziałem że wybór mają dość spory. Nie mogłem sobie tak po prostu wyjść z pustymi rękoma i wybór padł na tabakę która w moim mieście jest niedostępna. Wyszedłem mając w kieszeni Dr Rumney's Mentholyptus. Wskoczyłem na motor i pomknąłem do domu. Chcąc już w końcu mieć ten nowy nabytek w nosie zabrałem się do tabakierki jak pies do jeża. Nie spostrzegłem że powinno się ją odkręcać a nie podnosić wieczko więc już na początku nieco sponiewierałem tabakierkę. Po otwarciu widać grubo zmieloną i wilgotną tabakę. Aromat unoszący się z opakowania przypomina mi ciężki zapach ciemnego wosku ze świecy. Jak takie coś miało by mnie niby odświeżyć?? Tabaka wygląda na raczej ciężką i duszącą. Po zażyciu jest równie interesująca. Jak nazwa sugeruje powinien być wyczuwalny eukaliptus. Faktycznie daje się go wyczuć. Jest jednak bardzo delikatny i czuć go bardzo krótko. Szybko za to można cieszyć się ciężkim lekko gryzącym nos tytoniem. Całość dopełnia intensywne uderzenie mentolu. Jednak i ono szybko idzie w niepamięć.
Tabaka zdecydowanie ciekawa i godna polecenia aczkolwiek bardziej na jesienne pluchy i zimowe wieczory.Polecam!

Podsumowanie o tabace

Minusy Tabaki
Pudełko
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or