redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Grapefruit Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
4.5 (2)
6452   0   1   0   0   0
 

Informacje o tabace

Producent
Toque

Parametry tabaki

Smak tabaki
Grejpfrut
Waga tabaki
10 g.
Opakowanie
metalowe

Toque

Recenzje użytkowników

2 reviews

Ocena ogólna 
 
4.5
Ocena smaku 
 
4.5  (2)
Ocena opakowania 
 
4.5  (2)
To write a review please register or
(Updated: Luty 27, 2012)
Ocena ogólna 
 
4.2
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Grapefruit

Z Toque przygode zacząłem pełen sceptyzmu, ale od kiedy się przekonałem do tej pory się nie zawiodłem. Produkty tej szkockiej firmy leżącej w Anglii (źródlo: recenzja „Berwick Brown” Pastora) mają swój określony styl i charakter począwszy od pudełka, przez konsystencje, tytoń i… ten smak…
Szkoci praktycznie na każdym kroku czymś się wyróżniają. Ta firma jest przykładem na to, że wcale nie trzeba robić kiczu, ani być na rynku od wielu lat, żeby trafić do ludzi. Muszę przyznać, że mają wszystko dopracowane pod każdym względem.
Po szczegóły śmiem odesłać do poprzednich recenzji – moich albo… cudzych. :)
Zaczynając o tym produkcie… Ha, Grejpfrut – unikat! Rarytas wśród ogólnodostępnych tabak. Nie dość, że Toque robi smaki-cudaki to wychodzą przednie. Owoc jest odwzorowany znakomicie, choć – jak zapewne większości wiadomo – nie atakuje on z siłą, np. Ozony Cherry, czy McChrystal’s Apricot. Grejpfurt jest oczywiście wraz z towarzyszącym mu aromatem tego „orzechowego” tytoniu, specyficznego dla Toque. Jest lekko kwaśny i gorzki, a proporcje między “smakami składowymi” są po prostu idealne. Grejpfrut „jak malowany” :-)
Baza tytoniowa jest sucha, wyraźna, „orzechowa” i smaczna – taka jak zwykle. Doskonale dopasowana i nie koliduje ze smakiem grejpfruta.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- DOSKONAŁE odwzorowanie smaku
- standardowa baza tytoniowa - bardzo smaczna
- grejpfrut! Toż to grejpfrut!
- tabakierka
Minusy Tabaki
- zapach może się czasami gdzieś zapodziać i czasami chciałoby się go czuć dłużej bez "poprawiania"
- niektórzy mogą smak uznać za zbyt słaby (nie "smakowo", ale "siłowo") - prawdą jest, że mógłby być intensywniejszy...
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 07, 2011)
Ocena ogólna 
 
4.8
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Toque, ach Toque. Tabaki grejpfrutowe należą do rzadkości. Pierwszy raz miałem do czynienia z tym zapachem w tabace. Opakowanie typowe dla tego wytwórcy, okrągłe, plastikowe. Sama tabaka po raz kolejny bardzo drobno mielona. Jasny brąz, podchodzący nawet pod kolor beżowy. Niuch i... ... I zero zaskoczenia jak przy poprzednim Toque'u, ten sam tytoń i nic... Ale smaczny tytoń. Zapewne specyficzny dla tej firmy jak "zakurzeniec" dla SG. Mija dwadzieścia minut i nic... tytoń zanika, a ja nadal nic nie czuję... kilka minut później zaciągam się nosem i co wyczuwam lekko kwaśny zapach, niecodzienny. Winny. Ładny. Zaczynam się weń zagłębiać i znowu to czuję, ale wyraźniej. W końcu wiem przecież zażywałem Toque'a. Rewelacja. Gorzkość z kwaśnością tego owocu. Naturalna. Zero chemii. Aby poczuć tę woń trzeba się weń mocno zagłębić. Za to uwielbiam tabakę. Za to, żeby poczuć trzeba zagłębić. Ten snuff na pewno nie nadaje się dla każdego. Nie każdy tabacznik lubi takie tabaki - tabaki, które trzeba wąchać i wąchać, żeby poczuć. Ja uwielbiam je wraz ze schmalzleram i ją POLECAM. Zasłużone 5! 50 recenzja tabaki w moim wykonaniu! Moje spostrzeżenia: Po kilku nowo poznanych firmach zacząłem sobie chwalić smak tytoniu [dobrego] i mało wyczuwalną woń, w którą trzeba się zagłębiać. Rzecz to dziwna. Z czasem tabaczenia rodzi się wytrawny smak. Liczą, że dogonicie mnie w recenzjach ;). Ciekawy jestem co przyniesie kolejna pięćdziesiątka ;)

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
e-max.it: your social media marketing partner