redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Original
Original Hot
Toque
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Luty 09, 2012)
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Oryginał

Na początku mojej tabaczanej przygody firma Toque nie budziła we mnie pozytywnych emocji. Puszki, logo, hasło "Don't SMOKE - Snuff TOQUE", smak seru z bekonem czy masła orzechowego wydawały mi się strasznie komercyjne i niechętnie patrzałem w stronę produktów tej firmy. Na szczęście w moim tabaczanym życiu przyszła ta chwila, to poczucie odkrycia czegoś nowego, spróbowania nowej firmy. Padło na "Tołk". Dokładniej na produkt nazwany Original.

Puszka, do której firma pakuje swoje produkty wygląda bardzo futurystycznie. Na górnej części puszki jest skromne logo z nazwą producenta, nazwą produktu, hasłem firmowym oraz ostrzeżeniem. Całość wykonana jest prosto i schludnie.
Natomiast pod względem funkcjonalności puszka jest niesamowita. Górna część posiada uszczelkę oraz jest zakręcana co znacznie ułatwia zażywanie w plenerze. Na pochwałę zasługuje też fakt, że puszka jest dostosowana do ilości tabaki (nie ma tego problemu co w produktach WoSa).

Original jest zarówno moim pierwszym Toque jak i pierwszą tabaką typu S.P. Niestety nigdy wcześniej nie miałem okazji zetknąć się z jakimkolwiek produktem tego typu. A szkoda, bo S.P. od Toque bardzo mi smakuje.
Jednak zajmijmy się zawartością puszki. Po odkręceniu tabakiery czuć tytoń i widać tytoń. Drobno zmielony i suchy tytoń.
Po zażyciu też czuć tytoń, ale nie taki zwykły. Ma on charakter ziemisto-herbaciany. Chwilę po zażyciu czuć jeszcze nutkę cytrusów, która niestety dość szybko nas opuszcza. Wtedy zostajemy sam na sam z wątkiem głównym, który potrafi się dość długo utrzymać. Ogół oferowany przez Original jest subtelny i nienachalny, można przy nim usiąść w fotelu i się zrelaksować. Ponadto świetnie zwalcza aromaty zalegające w nosie.

Polecam wszystkim nowicjuszom zmierzającym ku krainie S.P. oraz tym bardziej zaprawionym. Od siebie mogę zapewnić, że na Toque Original moja przygoda z S.P. się nie skończy.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
+ tytoń
+ lekki aromat cytrusów
+ puszka!
+ odskocznia od ciężkich aromatów
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Antagonista Napisane przez Antagonista
Luty 09, 2012
Miałeś styczność z Berwick Brown? Jeżeli nie to polecam! :-)
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

Euronymous Napisane przez Euronymous
Luty 09, 2012
Ostatnia akutalizacja:
Luty 09, 2012
niestety nie. miałem w planach nabyć ją od fajkowa, ale już jej nie posiadają.
za to zaopatrzę się w St. Clements oraz Toffee :)
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2