redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Elmo's Reserve
Samuel Gawith
by Nitzo     Listopad 30, 2011    
(Updated: Maj 05, 2014)
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Nie do opisania

Po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji i zachwytów nad tą tabaką postanowiłem spróbować o co chodzi z jej fenomenem.Puszka jest na tyle solidna,że po ciężkiej stoczonej walce przy użyciu wszelakiej maści oręża,poddała się pod naporem noża kuchennego.Gdy pierwszy raz otworzyłem puszkę,razem z bratem wyczuwalny był lekki aromat amoniaku,jednak szybko zniknął.Po zażyciu uderza w nos łagodny aromat świetnego tytoniu,ale nic oprócz tego.Czując się zaintrygowany,postanowiłem sobie,że poczuję wychwalane aromaty za wszelką cenę.Stało się to jak grom z jasnego nieba.Po wydmuchaniu nosa,chciałem już zażyć kolejnego specyfiku który zakupiłem,jednak zacząłem odczuwać subtelny i jakże cudowny aromat karmelu i wanilii.Przy którymś zażyciu odczułem jakby prażone orzechy.Tabaka ta może nas niejednokrotnie zaskoczyć.Przy każdej szczypcie możemy poczuć coś nowego,jednak w moim przypadku dominuje karmel.Aromat ten jest niczym mgiełka lekki i trzeba starać się aby go uchwycić,jednak opłaci się to.Polecam z czystego serca wszelkim miłośnikom tabaki!W tej tabace można poczuć prawdziwe piękno i trud włożonej pracy przez mistrzów Samuela Gawitha.Każdy szanujący się tabaczarz powinien jej spróbować chociaż raz w życiu,chociaż wątpię,że na jednym razie się skończy :)

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Ambrozja aromatu
-Czysta poezja
-Piękna i szczelna puszka
-Najszlachetniejszy tytoń
-Współpraca aromatów
Minusy Tabaki
-Absolutnie nic!
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or