redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Ozona Cherry
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

4.0
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

4.0

Ozona Cherry

Ozona Cherry to tabaka z którą znam się ładnych kilka lat. Właściwie to jakoś od początków mej tabacznej przygody. Czyli będzie jakoś 7-8 lat. Jeszcze z czasów gimnazjum, gdzie tabaka ta cieszyła się dużą popularnością. Lecz nie tylko wśród gimnazjalistów. Obecnie dalej postrzegam ją jako jedną z najbardziej popularnych tabak. Świadczą też o tym pewnie te 140 kilka recenzji na tym portalu. Właściwie to nie ma się co dziwić jej popularności. Tabak jest po prostu dobra, a gdy coś jest dobre, to raczej też bywa popularne. Ma tylko kilka recenzji mniej niż popularny "Gawcio". To na prawdę bardzo zacny wynik. Jest to tabaka na pewno przez wielu przeceniana, przez wielu niedoceniana, a przez wielu zbadana bardzo pobieżnie. Fakt, na początku jest chemiczna, jest w niej sporo mentolu, ale gdy trochę się przegryzie to aromat wiśni jest świetnie wyczuwalny i nie poraża już swą chemicznością. Oczywiście o tytoniu tutaj nie wspominam, bo go nie zaznamy. Chyba, że egzemplarz ma około dwóch lat, a i w takim przypadku ciężko o wyczuwalność jakiejkolwiek nuty tytoniowej. Z jednej strony wielka szkoda, z drugiej natomiast pewnie dzięki temu jest tak popularna.
Zdecydowanie lepiej wygląda tabakierka okrągła, niż biała plastikowa, która jest lekko tandetna. Okrągłe pudełeczko jest bardzo przyjemne dla oka. Od pierwszej chwili przywodzi na myśl pozytywne odczucia.
Cóż nie ma się co dłużej rozwodzić nad Cherry, tabaka niewątpliwie masowa, popularna, a zarazem dobra. Prawdopodobnie każdy tabaczarz kiedyś do niej powróci, chociażby na chwilę. Powracam i ja. Dzisiejszy wieczór będzie zdecydowanie wiśniowy. Podejrzewam, że te kilkanaście zażyć, które pozostało w puszce dzisiaj się dokonają i będę mógł z czystym sumieniem odłożyć ja do reszty pustych tabakier.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Łatwa w odbiorze
- Dostępna wszędzie
- Bardzo dobra dla początkujących
- Warto po długiej przerwie do niej powrócić.
Minusy Tabaki
- Chemiczność
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Pastor Napisane przez Pastor
Październik 27, 2011
Oszalałeś?
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

kozik Napisane przez kozik
Listopad 06, 2011
Chyba jestem bardzo sentymentalny. Po drugie mój egzemplarz ma około dwóch lat, więc nie czuć już chemi. Po trzecie to jest masówka ewidentnie to widać, a jak na masówkę to świetnie spełnia swoje zadanie. Więc chyba nie oszalałem, aż tyle. ;d
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2