redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Red Bull Aromatic
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Styczeń 23, 2011)
Ocena ogólna 

4.8
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

4.0

Aromatyczny Byk

Red Bull Aromatic był jednym z dłużej zgłębianych przeze mnie wyrobów. Gdy pierwszy raz dostałem go do ręki, dokładnie obejrzałem i próbowałem sobie wyobrazić jaki to może mieć aromat. Po nazwie spodziewałem się, że będzie on nawiązywał do dobrze znanego nam wszystkim Red Bulla Strong. Jedak gdy pierwszy raz rozerwałem saszetkę i powąchałem, pomyślałem - nic bardziej mylnego. Aromat RB Aromatic w niczym nie przypomina aromatu RB Strong. Tutaj mamy do czynienia z zupełnie nowym i innym produktem. Tu przewodzi mięta i anyż. Jest to niesamowite połączenie obu aromatów. Jest smaczna i przy tym przyjemna dla nosa. Nie jest ona mocna jak zwykły RB. Śmiem rzec, że ten snuff w ogóle nie posiada żadnej odczuwalnej mocy. Jest to "mocno aromatyczna" tabaka. Aromat jest jednym z lepszych, które próbowałem. Anyż jest zbliżony do tego w Lowen Prise, lecz tu w połączeniu z miętą nabiera takiego nietuzinkowego aromatu. Jest niezwykle smaczny - przynajmniej dla mnie. Tabaka jest trochę grubiej zmielona niż w zwykłym RB i ciut bardziej wilgotna.

Nie ma tu plastikowej, ani metalowej tabakiery. Mamy saszetkę, która długo utrzymuje swój aromat, przez co mamy pewność, że nasz snuff jest świeży. Jednak już po otworzeniu i tak musimy ją gdzieś przesypać, bo zażywanie z saszetki to istna męka. Jednak ogólnie rzec biorąc saszetka w przypadku tego wyrobu to dobre rozwiązanie.

Podsumowując jest to świetny produkt od Poeschla. Z zwykłym Red Bullem łączy go chyba tylko nazwa, gdyż w aromacie to dwa całkiem inne produkty. Lubię go jednak zażywać tylko od czasu do czasu. Moim zdaniem nie nadaje się on na całodobową tabakę, może ze względu na anyż... Nie wiem, mimo wszystko bardzo mi posmakowała i gdy już po nią sięgam to z przyjemnością. Szkoda, że tak trudno ją dostać, mało kto ją sprzedaje nawet na allegro. Szkoda. Polecam ją każdemu, kto szuka ciekawego i nie tuzinkowego aromatu!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- świetny aromat mięty i anyżu
- saszetka, która zachowuje właściwy aromat produktu
Minusy Tabaki
- dostępność
- saszetka może niektórych irytować
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Dominho19 Napisane przez Dominho19
Czerwiec 13, 2011
Miałem od kilku dni 2 Red Bulle myślałem że to te same ale czułem różnice przy wciąganiu. Wkońcu naszło mnie żeby sprawdzić czym się różnią a to była różnica taka że jedna to był Strong a druga aromatic. Kocham je obie i nic od nich mnie nie odrzuci. Toleruje też presidenta i McCraiga .
1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1