redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Bursztyn z miętą
Paul Gotard Snuff
by Filek     Wrzesień 29, 2010    
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Bursztynek Bursztynek...

Dnia dzisiejszego udało mi się nabyć ten wyrób. Nie jestem doświadczonym jeśli chodzi o ilości zażywanych, próbowanych tabak ale mogę powiedzieć, że ten egzemplarz podbił moje serce.

Od jakiegoś czasu usiłowałem nabyć tą tabakę oraz wersję z poziomką ale dostępność jest raczej kiepska, natomiast dnia dzisiejszego przypadkowo ją dojrzałem w jednym ze sklepów z tytoniami etc. Jeśli chodzi o poziomkę, miła pani sprzedawczyni obiecała postarać się załatwić jeszcze ją dla mnie na czwartek ja póki co zdecydowałem się na bursztynek. Cena dość wygórowana bo zapłaciłem za nią 19,50 zł. Przepłaciłem jak cholera ale napaliłem się na nią i cóż, raz się żyje.

Wróciłem do domu, usiadłem wygodnie w fotelu, odpaliłem ulubioną muzykę i dobrałem się do szklanej buteleczki.Eh jaka ona mała...ale robi wrażenie w porównaniu z innymi standardowymi tabakierkami z plastiku. Odkręcam drewniany koreczek i rozchodzi się aromat. Dość słodki zapach...nie jestem w stanie powiedzieć czego ale przyjemny. Prawdę mówiąc nigdy nie jadłem bursztynów :P więc nie porównam tego to nich ;)

Szczypta na rękę dobrze zmielonej tabaki, dość jasno brązowej i próbuję...

Mhm...co za przyjemny aromat rozchodzi się w moim nosie ! Pierwsza tabaka która zrobiła na mnie tak miłe, pozytywne odczucie od pierwszej chwili zażycia. Wyczuwam miętę...ale nie jakąś syntetyczną a naturalną, świeżą miętę pieprzową. Jeśli chodzi o ten nieszczęsny bursztyn, tak jak wspomniałem nie mogę odnieść tego do rzeczywistości bo nie wiem jak coś takiego może pachnieć ;) Natomiast poza miętą jest przyjemny słodki aromat który naprawdę mi pasuje.

Chciałbym zażywać taką tabakę jak najczęściej, ale jeśli jest to wersja limitowana to chyba muszę oszczędzać i trzymać ją na wyjątkowe chwile :) ZDECYDOWANIE polecam wszystkim tym, którzy obcują z tabaką i mają okazję ją nabyć. Nie żałuje tych 20 zł

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
+ świetne opakowanie w postaci szklanej buteleczki. Coś innego niz reszta tabakierek.
+ smak taki...naturalny
+ limitowana edycja (fajnie jest ją mieć)
Minusy Tabaki
- limitowana edycja (jednak szkoda, że nie będzie takiego produktu na stałe)
- dostępność
- cena (wysoka ale warto)
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1  

Sortowanie 

To write a comment please register or
calculator Napisane przez calculator
Marzec 04, 2012
Panowie, jeszcze tylko jedna recka ;D
1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1