redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Special Medicated
Gawith Hoggarth TT Ltd
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

4.8
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

4.0

Nie taki Medyk zwykły

Tabaka ta jest kolejnym wyrobem z pod znaku Gawith Hoggarth którą dane mi jest skosztować jednak pierwszą zawierającą mentol więc o ile co do samej firmy jestem przekonany od dawna tutaj miałem pewne wątpliwości w stylu; "kolejny Medicated, kolejny raz to samo w nieco innej odsłonie". Zamawiając Special Medicated liczyłem na dobry tytoń, moc mentol i cytrusy czyli standard w tabakach typu Medicated, Gawith Hoggarth zaskoczył mnie jednak kolejny raz kreatywnością.

Opakowane jest identyczne jak w wszystkich wyrobach tej marki, brązowa tabakierka nie przystosowana do zażywania z palców i łatwo zdzierająca si etykieta. Po wysypaniu niewielkiej ilości na dłoń naszym oczom ukazuję się jasnobrązowy i bardzo drobno zmielony tytoń jak to zazwyczaj bywa w przypadku angielskich tabak. Całość jest średniej wilgotności i delikatnie przykleja się do palców. Od razu po zbliżeniu do nosa uderza nas mocny mentol, tabaka zdecydowanie należy do kategorii strong medicated. Po zażyciu małej szczypty równocześnie z mentolem czujemy cudowny aromat mięty, i to jest fenomen tej tabaki pierwszy raz spotkałem się z medykiem który podbity został miętowym aromatem i to nie byle jakim, mięta ta jest naturalna, bardzo świeża, orzeźwiająca. Całość aromatu wykończona jest świetnym tytoniem i delikatnym aromatem cytrusów, czuć grejpfrut i cytryny.

Gawith Hoggarth Special Medicated jest świetną tabaką codzienną, na pewno świetnie spiszę się w ciepłe jak i chłodne dni. W moim osobistym rankingu Medyków znajduje się w ścisłej czołówce ustępując miejsca jedynie McChrystal's Jip.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-świetny Medyk
-mięta
Minusy Tabaki
-brak
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or