redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
Jubiläums Snuff
Bernard Tabak
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Październik 20, 2013)
Ocena ogólna 
 
4.9
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
4.5

Jeszcze drugie tyle z bernardem

Kierując się zakupem tego egzemplarza szczególną uwagę przykuło mi napis "jubilamus 275 jahre" spoglądając na nią z każdą minutą w głowie myślałem że ten okaz na pewno zagości w mojej kolekcji.
Tabakiera
Kojarzy mi się przede wszystkim z dzikim zachodem ta charakterystyczna czcionka i te zdobienia znalazły zapewne nie jednego zwolennika jednak drugą stroną medalu jest to że z naklejki strasznie się ściera to "złotko" i nie dziwcie się gdy po paru użyciach tabakiery zmieni kolor z złotego na srebrny.Bardzo praktyczny okazuję się tutaj zastosowany suwak nie wymaga on jakiś tutaj nadzwyczajnych działań tylko delikatnie pociągnąć i gotowe.Pudełeczko mieści 10g wspaniałego produktu.
Tabaka
Barwa jasnobrązowa dość wilgotna potrafi się grudkować ale nie jest źle zmielenie średnie jednak zanim otworzymy pudełko to można już wyczuć słodziutki tytoń.
Walory smakowe
Producent naprawdę postarał się przy niewielkich tabaczka potrafi naprawdę dobrze orzeźwić to zapewne sprawa naprawdę niezłego mentolu ale ja tam także wyczułem kamforę która podkreśla wyjątkowość tego wyrobu na pochwałę zasługuje także tytoń nie za mocny nie za słaby taki akurat w sam raz komponuję się z tym wszystkim tak wspaniale że brak mi słów by tu coś zarzucić.
Podsumowanie
Wytwórca musiał wiedzieć co wypuszcza na rynek by uczcić swoje urodziny firmy{tak naprawdę to nie wiadomo czy firma istnieje od 275 lat}.Powiem tak jubilamus zapewne zasługuje by nim się zainteresować i uważam że każdy powinien mieć z nim styczność

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-szlachetna
-wyjątkowy mentol i tytoń
-warta zakupu
Minusy Tabaki
-ściera się kolor naklejki
-dostępność
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or