redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Gekachelter Virginie Dunkel
Bernard Tabak
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

4.9
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

4.5

Wilcza tabaka

Tabakę tę, podobnie jak Cardinala(recenzja wkrótce), otrzymałem niecały miesiąc temu, na urodziny (o zgrozo, od mamy, która wszak nie popiera używek żadnego rodzaju). Niemal wyrwałem ją z jej rąk, rozpakowałem i przesypałem do jednej z pozostałych po tytoniu fajkowym puszek. Taki to mój sposób na większe ilości tabaki - przesypać do puszki a z niej czerpać bardziej podręcznymi WoS-ówkami. No to niuch!
A to mnie zaskoczyła! Czegoś takiego się nie spodziewałem - wyrazista, mocno fermentowana, pozostawiająca w nosie miły, acz trudny do sprecyzowania, aromat na bardzo długo. Jeden z aspektów zapachu wybitnie mnie zaciekawił - spotkałem się w swoim życiu z czymś podobnym i długo musiałem się zastanawiać, cóż to takiego jest. Aż wreszcie olśnienie - czuć wilkiem! Pewnie każdy, kto chociaż raz był w zoo kojarzy ten smrodek wydobywający się z wilczego wybiegu. Tutaj jest to samo, z tym, że jakimś cudem ten smrodek jest... przyjemny! Nie dla wszystkich oczywiście - większość z poczęstowanych przeze mnie osób zdecydowanie odrzucił, ktoś przyrównał to nawet do zapachu brudnych skarpetek... No cóż, z tabak, z którymi się spotykałem i które określano jako "nie dla wszystkich", ta jest przeznaczona dla wybitnie wąskiego grona odbiorców - osób, które nie gustują w fikuśnych, mainstreamowych tabakach. Osób przedkładających wyrafinowany, złożony, interesujący, nietypowy etc. etc. zapach. A tą zachciankę tabaka spełnia w stu kilku procentach.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Bardzo interesujący i piękny zapach
-Nietypowa
-Tradycyjna
-Aż 50 gram!
-Piękne acz niepraktyczne opakowanie
Minusy Tabaki
-Zdecydowanie nie dla wszystkich
-Trzeba dysponować pustą tabakierą
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Bonczi Napisane przez Bonczi
Październik 07, 2012
Sam się przymierzam od bardzo dawna do jej zakupu ,słyszanemu że jest bardzo ale to bardzo dobra .
1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1